תרום באמצעות אתרים מאובטחים

קהילות-לוגו2-620x437.png

הפרויקטים

3

מתנות לאביונים בו ביום 

לפני היום השמח בשנה עמותת "משביע לכל חי רצון" מכינה את עצמה לחלוקה של מזון וכספים למשפחות הנזקקות בו ביום על מנת להיות שליחים לקיים את המצוה של מתנות לאביונים בהידור רב. על ידי תרומה למשביע למתנות לאביונים בו ביום ניתן לקיים את המצווה החשובה של חג הפורים.

 

2

חגי תשרי

לקראת השנה החדשה וחודש תשרי העמוס בחגים וימים טובים ארגון "משביע לכל חי רצון" מרחיב את רשימת החלוקה ומעשיר את החבילות למשפחות בכדי לעזור בהוצאות העצומות של תקופת החגים ובשביל לתת תחושה טובה יותר לפתיחת השנה.

5

חוזרים ללימודים 

לקראת פתיחת שנת הלימודים  ארגון משביע מכין ערכות לימוד הכוללות: תיק גב, קלמר, מחברות, כלי כתיבה וכו'. הערכות מחולקות למאות ילדים הנמצאים מתחת לקו העוני כדי שיוכלו להתחיל את שנת הלימודים ברגל ימין ועם חיוך גדול.

 

1

חלוקת מצרכים שוטפת 

פעילותה העיקרית של העמותה מתמקדת בחלוקה קבועה של חבילות מצרכי מזון עשירות למאות משפחות נזקקות מידי חודש, כאשר החלוקה מתבצעת בתיאום עם מחלקות הרווחה המקומיות ורבני הישובים.

4

קמחא דפסחא 

חודש ניסן הוא חודש מרגש ועמוס בעבודה לכלל עם ישראל, גם ארגון "משביע" בחודש זה עושה בדיקה קפדנית על מנת למצוא כל מי שאין לו עם מה לקיים את ה"שולחן עורך" ואנחנו בעזרתכם מכניסים להם את אווירת החג הקדוש לבית. 
לקראת החג הקדוש משביע נערכת לחלוקה הגדולה במשך השנה - "קמחא דפסחא" שבה העמותה מחלקת למעלה מ-1000 מארזי מזון גדולים במיוחד הכוללים: מצות, יין,בשר, דגים, וכו' כדי שגם אותם אלה שאין להם את היכולת לערוך שולחן ירגישו בני חורין בחג כמו שאר בית ישראל.

 

גלרית תמונות
משביע לוגו חדש.jpg